Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2020

Tři roky chodila s Ringo Starrem v letech jeho dospívání. Drobounká blondýnka, která byla mladší než on, a která chodila do školy v Mossley Hill. Patricia Davies byla jeho první dívkou a pro Ringa a svou přítelkyni Priscillu White (později proslavenou jako Cilla Black) byla jednoduše Pat.

O jejím vztahu s Ringem toho není moc známo. Když bylo Ringovi sedmnáct a stál před rozhodnutím, zda se věnovat hudební kariéře, rozhodli se, že zůstanou přáteli. Pat zůstávala stále v jeho blízkosti, protože byla velkým příznivcem hudby a navštěvovala veškeré kluby v Liverpoolu. Když byl Pete Best vyhozen z Beatles a jeho místo zaujmul Ringo Starr, stála v davu diváků a po boku Cilly s jejím přítelem křičela "Pete never - Ringo forever" (Pete nikdy - Ringo navždy). Krátce poté se Ringo seznámil s profesionální kadeřnicí Maureen Coxovou.
Když se Ringo přestěhoval do Londýna, Pat učinila totéž. Sehnala práci v obchodě s hudebninami a volno trávila nakupováním a obědy s Cillou Black. Obě zůstávali nejlepšími přítelkyněmi a Pat byla pozvána také na soukromou svatbu Cilly a Bobbyho Willise. Během 70. let byla Pat stálým hostem v domě Willisových v Denhamu, od kterého měla vlastní klíče. Stala se neoficiální členkou rodiny, chůvou a vychovatelkou. Vánoce vždy trávila s nimi, protože zůstávala neprovdána. Během zkoušky pořadu Surprise surprise (britský televizní pořad Cilly Black) jí jedna dáma z Jamajky poradila, aby odjela do Ameriky. Robert Ben a Jack Willis tak přišli o druhou matku, která je nutila jíst jídlo, na které neměli chuť.
Patricia Davies se odstěhovala do USA s jedním televizním režisérem, kterého si na počátku 80. let vzala, a dodnes spolu žijí v New Yorku. Začátkem 90. let se objevila v televizi ve zvláštním pořadu na oslavu kariéry Cilly Black a byla spatřena v obnoveném klubu Cavern, kam si šla připomenout dny, kdy tam bránila Ringa proti davu rozhněvaných fanoušků Pete Besta.
Podle Cilly Black byla Pat "výtečnou přítelkyní, která má srdce celé ze zlata".