Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2018
John Lennon

Vyber si položku v menu...
Aukce předmětů z vlastnictví Ringo Starra přinesla 10 milionů dolarů. Jen bicí souprava Ludwig, kterou zakoupil Jim Irsay, stála 2,2 milionů dolarů. Mezi dalšími lahůdkami bylo dvojalbum The Beatles s pořadovým číslem 0000001. Jeho cena se vyšplhala na 790 tisíc dolarů. Dále se dražilo oblečení, Lennonova kytara Rickenbacker, Harrisonova kytara Gretsch a McCartneyho baskytara Hofner. Výtěžek jde na fond Lotus.
V sobotu 13. prosince se v Domě kultury města Ústí nad Labem uskuteční již 24. Vánoční koncert The Boom Beatles Revival Band & Orchestra. Skupina přivítá na pódiu jako tradičně vzácné hosty. Letos jimi budou legendy českého bluesrocku Michal Prokop a Luboš Andršt a dále ústecká bigbeatová formace Bonifanti, která v letošním roce slaví 50 let existence. V originálních aranžích zahrají The Boom se svým orchestrem skladby z pozdějšího období Beatles, Lennonovy a Harrisonovy skladby z éry po Beatles a na závěr sérii skladeb z počátků Beatlemánie. Výtěžek koncertu bude věnován na konto Komplexního onkologického centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Přispět budou moci zájemci také koupí charitativního trička z limitované edice od světoznámé módní návrhářky Liběny Rochové.
Dům v liverpoolské ulici Madryn Street, kde vyrůstal Ringo Starr, má aktuální cenu pouhých 525 liber. Ještě v dubnu 2013 byla jeho cena odhadována na 60 tisíc liber. Všechny domy ve čtvrti Dingle jsou totiž připraveny k demolici.