Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2020

1. ledna 2003
Stella McCartneyová se tajně vdává v Irsku za svého přítele Alasdhaira Willise. Paul McCartney sňatek neschvaluje, ale je pozván.

3. ledna 2003
Alabamský institut otevírá výstavu fotografií The Beatles: Now and then. Výstava potrvá do 2. března.

7. ledna 2003
Paul McCartney je nejziskovějším koncertním hudebníkem roku 2002, když na svém americkém turné vydělal 103,3 miliónů dolarů.

10. ledna 2003
V Nizozemí jsou zadrženy tři osoby vlastnící nahrávky Beatles z jejich Get back sessions z roku 1969, které byly odcizeny krátce po nahrání.

11. ledna 2003
Anglické erbové kolegium schvaluje erb Paula McCartneyho. Ve znaku má ptáka připomínajícího Liverpool, kytaru, čtyři brouky a nápis Ecce cor meum (Hle, moje srdce).

16. ledna 2003
V žebříčku písní, které změnily svět, který sestavil britský časopis Q Magazine, se na druhém místě umístila píseň Beatles I wanna hold your hand. Anketu vyhrává Elvis Presley s písní That's all right mama.

23. ledna 2003
Ve Spojených státech je v rámci boje proti kouření rozhodnuto o vyretušování cigarety v ruce Paula McCartneyho z obalu alba Beatles Abbey Road.

3. února 2003
Producent Phil Spector je zatčen z důvodu podezření ze zabití ženy, která byla nalezena v jeho domě v Los Angeles.

9. února 2003
Nejprodávanější deskou roku 2002 je v Evropě album 1 od Beatles (více než 8 mil.). Následuje Alanis Morissette s Jagged little pill a Madonna s Ray of light.

10. února 2003
V Nizozemsku rozhoduje centrální banka o povolení oběhu nových peněz zvaných raama, které vydává bývalý guru Beatles Maharishi Mahesh.

16. února 2003
V Austrálii jsou nalezeny studiové nahrávky a návrhy obalů alb The Beatles a Abbey Road, které se v 70. letech ztratily.

18. února 2003
U příležitosti svých 70. narozenin prohlašuje Yoko Ono, že nechce skončit s aktivním životem a připravuje nový taneční singl Walking on thin ice.

24. února 2003
V liverpoolském muzeu The Beatles Story je u příležitosti nedožitých 60. narozenin George Harrisona vystavena jeho první kytara, která ho stála 3,5 libry. Dnes se její cena odhaduje na půl miliónu liber.

1. března 2003
Zemřela Beryl Adamsová, první sekretářka manažera Beatles Briana Epsteina. Posledních dvanáct let žila s Allanem Williamsem. Příčinou její smrti je Creutzfeldt-Jakobova nemoc, což je lidská forma tzv. nemoci šílených krav (BSE).

2. března 2003
V Alabamě je naposledy otevřena výstava fotografií The Beatles: Now and then.

7. března 2003
Paul McCartney stanul na vrcholu žebříčku osobností, který sestavil americký časopis People podle prodeje alb a příjmů z koncertních turné. Jeho celkové jmění je časopisem odhadnuto na více než bilión dolarů (620 mil. liber).

10. března 2003
V aukci ve španělském Madridu je vydražen pramínek vlasů George Harrisona z roku 1964. Nový majitel za něj dal 1400 euro.

11. března 2003
Spector odpoledne odesílá e-mail, ve kterém prohlašuje, že je nevinen ve věci podezření ze zabití herečky v jeho sídle.

13. března 2003
Yoko Ono zaplatila 42 000 dolarů za celostránkovou protiválečnou reklamu v novinách San Francisco Chronicle. Reklama obsahuje text 'Imagine peace spring 2003'.

14. března 2003
V tisku je oznámeno, že Paul McCartney vydělal během turné v roce 2002 72 miliónů dolarů. Stanul tak na první příčce amerického žebříčku padesáti nejbohatších rockových hvězd. Za ním se umístili Rolling Stones s 44 milióny dolarů.

15. března 2003
V Manile na Filipínách je zahájena výstava memorabilií Beatles.

16. března 2003
Paul McCartney propůjčil své jméno řadě hudebních nástrojů společnosti Robles Roadcase, která vyrábí bez použití jakýchkoli surovin ze zvířat přepravní boxy na kytary, basy a bicí.

20. března 2003
V Londýně se objevuje v dražbě neznámá společná nahrávka Johna Lennona a Micka Jaggera. Nahrávka je patrně z roku 1973 nebo 1974 a obě hvězdy na ní zpívají verzi blues Too many cooks. Vznikla v období, kdy byl Lennon bez Yoko Ono a pořádal seance se známými umělci. Podle aukční síně Cooper Owen, která nahrávku nabízí, pořídil desku před časem sběratel za 20 liber od člověka, jenž tvrdil, že je známým Ronnieho Wooda z Rolling Stones.

25. března 2003
Paul McCartney vystupuje v Palais Ominsports v Paříži před 15000 diváky. Vychází CD Ringo Starra Ringo rama. Písně: Eye to eye, Missouri loves company, Instant amnesia, Memphis in your mind, Never without you, Imagine me there, I think therefore I rock and roll, Trippin' on my own tears, Write one for me, What love wants to be, Love first, ask questions later, Elizabeth reigns, English garden, I really love her. Yoko Ono se schází s dalšími členy rodiny Johna Lennona v Liverpoolu u příležitosti otevření Mendipsu, kde John prožil své dětství. V tisku se objevuje zpráva, že Heather Millsová-McCartneyová je ve třetím měsíci těhotenství. Vzápětí však oficiální mluvčí Paula McCartneyho Geoff Baker tuto zprávu popřel.

28. března 2003
Paul McCartney vystupuje v Palau St. Jordi v Barceloně (Španělsko).

29. března 2003
Veřejnosti je zpřístupněn dům Mendips na Menlove Avenue v Liverpoolu, kde prožil John Lennon své dětství u tety Mimi. Slavnostního ceremoniálu jsou přítomny významné britské osobnosti.

30. března 2003
John Lennon by britského premiéra Tonyho Blaira 'pokáral' za to, že svou zemi zatáhl do iráckého válečného konfliktu, prohlašuje Yoko Ono. "Jsem přesvědčena, že John by byl nesmlouvavě proti této válce," říká Ono v rozhovoru pro rozhlasovou stanici BBC. "Jsem si jistá, že by dal najevo svůj nesouhlas a pokáral by Blaira i amerického prezidenta George Bushe a řekl jim, jak je stupidní to, co podnikají v Iráku. Jak říkal Gándhí: oko za oko a všichni budeme slepí.

31. března 2003
Na celém světě vychází komplet pěti DVD Beatles s názvem Anthology. Čtyři z nich obsahují kompletní televizní seriál Anthology, pátý disk je naplněn raritními záběry z tvorby seriálu. Obraz byl vyčištěn a zvuk převeden studii Abbey Road do formátu DTS, Dolby Digital 5.1 a PCM Stereo. Disky obsahují titulky v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině.

1. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Sportspaleis v Antverpách (Belgie).

2. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Sportspaleis v Antverpách (Belgie). Muzeum The Beatles Story v liverpoolském Albert Dock oznámilo své plány na rozšíření expozice o prostor pro putovní výstavy. Plánuje rozšíření svých prostor o dvě vedlejší kolonády, které jsou běžně prázdné. Místnost, ve které se nyní prodávají vstupenky a kancelář, by byla přeměněna na výstavní halu s obchodem. Paul McCartney prohlásil, že Liverpool by neměl být jen hlavním městem kultury, ale 'hlavním městem vesmíru'. Rodné město Beatles je totiž jedním ze šesti adeptů na titul Evropské hlavní město kultury 2008.

4. dubna 2003
V Proud Central Gallery v Buckingham Street v Londýně je zahájena výstava fotografií Beatles pořízených během jejich návštěvy u indického guru. Snímky pořídil Paul Saltzman a celých třicet let ležely zapomenuty na půdě jeho domu. Veřejná knihovna ve městě Phoenix pořádá výstavu s názvem Linda McCartney's sixties: Portrait of an era. Výstava trvá do 31. května a je umístěna v ústřední knihovně Burton Barr.

5. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Hallam FM Arena v Sheffieldu.

6. dubna 2003
Paul McCartney ruší své vystoupení v Sheffieldu kvůli nachlazení.

7. dubna 2003
Vydavatelská společnosti Paula McCartneyho MPL Communications Inc. získává práva na 23 klasických písní Carla Perkinse včetně Blue suede shoes, Honey don't a Matchbox. Yoko Ono podporuje mírový bed-in, který uspořádali Andrew a Christine Galeovi ve svém bytě na Station Way v Addinghamu. Protestovali tak proti válce v Iráku.

9. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v MEN Arena v Manchesteru.

10. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v MEN Arena v Manchesteru.

11. dubna 2003
Internetová aukční síň společnosti MastroNet Inc. nabízí ke koupi šest nahrávek s hlasem Johna Lennona. Pásky byly nahrány v roce 1969 v Dánsku při návštěvě bývalého manžela Yoko Ono Tonyho Coxe a jejich dcery Kyoko.

12. dubna 2003
Pete Best havaruje poblíž Stoke s nákladním vozem. Vyvázne jen s drobnými poraněními a modřinami.

13. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v NIA v Birminghamu.

14. dubna 2003
DVD Anthology je na prvním místě hitparády Billboardu nejprodávanějších hudebních DVD a videonahrávek. Během prvního týdne se ho prodalo přes 59000 kusů. Paul McCartney vystupuje v NIA v Birminghamu. Vychází singl Robbie Williamse Come undone s písní Happy Easter (War is coming). Při tvorbě se inspiroval písní Johna Lennona.

15. dubna 2003
Vychází kompilační CD Peace songs. Na albu se nachází živá verze McCartneyho písně Calico skies, zde pod jménem Calico skies (Live version exclusive). Zisk z prodeje alba je věnován na kanadské humanitární projekty, včetně pomoci pro Irák. Na albu se podílí také Bryan Adams, David Bowie, Leonard Cohen, Celine Dion, Moby a další. Paul a Heather McCartneyhovi jsou odmítnuti při výběru na natáčení zábavného pořadu Chcete být milionářem.

16. dubna 2003
Vychází singl Yoko Ono Walking on thin ice. Jedná se o taneční remix hitu z alba Double fantasy.

17. dubna 2003
Na aukčním serveru ebay.co.uk jsou k mání viry chřipky, které nakazily Paula McCartneyho. BBC oznamuje, že postrádá většinu záznamů svých pořadů ze 60. let. Z pořadu Top of the pops jich má pouze 55 z 3500, chybí vystoupení Beatles v Juke box jury atd.

18. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Earls Court v Londýně.

19. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Earls Court v Londýně.

21. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Earls Court v Londýně.

22. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Earls Court v Londýně.

23. dubna 2003
Yoko Ono stahuje žalobu na Paula McCartneyho kvůli obrácení pořadí autorství skladeb na McCartney/Lennon.

25. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Gelredome v Arnhemu (Holandsko). V liverpoolské Mathew Street Gallery je otevřena výstava fotografií Beatles od Toma Murraye s názvem The mad day: Summer of '68. Zahrnuje snímky pořízené během jednoho letního dne v Londýně. Cena 23 fotografií se odhaduje na 1,4 miliónu liber. Výstava končí 18. května. Majetek Paula McCartneyho se podle deníku Sunday Times odhaduje na 760 miliónů liber.

27. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v KoelnArena v Kolíně nad Rýnem (Německo).

28. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v KoelnArena v Kolíně nad Rýnem (Německo). V médiích je odvysílán nový videoklip George Harrisona Any road.

30. dubna 2003
Paul McCartney vystupuje v Preussag Arena v Hannoveru (Německo). V londýnském aukčním domě Christie's se koná velká dražba memorabilií Beatles. Papírová figurína Marlene Dietrichové z obalu alba Sgt. Pepper's lonely hearts club band je vydražena za 137700 dolarů. V aukci se dále nachází podepsaný koncertní program z kina Odeon z dubna 1964, podepsaný singl Hey Jude/Revolution, pohlednice, kterou poslal John Lennon své tetě do Edinburghu z Paříže, a jiné dokumenty. Slovenská revivalová skupina The Backwards zvítězila na přehlídce revivalových skupin New York Beatlefest 2003.

2. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Parken v Copenhagenu (Dánsko). Ve Walnut Creek se koná výstava kreseb Johna Lennona pod názvem Come together: The artwork of John Lennon. Na výstavě je přes sto kreseb z let 1968-1980.

3. května 2003
Ve Walnut Creek se koná výstava kreseb Johna Lennona pod názvem Come together: The artwork of John Lennon. Na výstavě je přes sto kreseb z let 1968-1980.

4. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Globe Arena v Stockholmu (Švédsko).

5. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Globe Arena v Stockholmu (Švédsko). V pražském Švandově divadle na Smíchově vystupuje v cyklu Scénické rozhovory Klaus Voormann.

8. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Auf Schalke v Gelsenkirchen (Německo).

10. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Coloseu v Římě (Itálie) pro několik stovek fanoušků.

11. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Coloseu v Římě (Itálie). Koncert pod širým nebem navštíví půl miliónu diváků.

14. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Stadthalle ve Vídni (Rakousko) před 12 tisíci diváky.

15. května 2003
Singl Yoko Ono Walking on thin ice je na prvním místě americké taneční hitparády.

16. května 2003
V muzeu The Beatles Story je umístěna kytara Johna Lennona značky Dallas Tuxedo, která byla nalezena před sedmi lety na půdě liverpoolského Mendipsu.

17. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Koenigsplatz v Mnichově (Německo). V Norwichi je odhalena modrá pamětní deska k příležitosti čtyřicátého výročí zdejšího koncertu Beatles.

18. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Koenigsplatz v Mnichově (Německo). V liverpoolské Mathew Street Gallery končí výstava fotografií Beatles od Toma Murraye s názvem The mad day: Summer of '68, která byla otevřena 25. dubna. Yoko Ono pronáší zahajovací projev při promoci na Vysoké škole umění v Maine v Portlandu.


19. května 2003
Paul McCartney věnuje 4900 liber na převoz cirkusového šimpanze Toto z Chile do Zambie. Opice byla dlouhodobě týrána a v Zambii bude umístěna do útulku pro týraná zvířata. Na 37. místě americké hitparády Billboardu se objevuje nový singl George Harrisona Any road.

21. května 2003
Paul McCartney vystupuje v AOL Stadium v Hamburku (Německo).

23. května 2003
Paul McCartney poprvé navštěvuje Rusko. Na konzervatoři P. I. Čajkovského v Petrohradě dostává titul čestného profesora. Navštěvuje také Ermitáž. V kinech má premiéru film The in-laws, ve kterém se objevuje dosud nevydaná píseň Paula McCartneyho A love for you, která byla nahrána původně pro album Ram. Soundtrack filmu vychází také na CD, kde je McCartneyho píseň I'm carrying a alternativní verze Live and let die.

24. května 2003
Paul McCartney vystupuje na Rudém náměstí v Moskvě před 20 tisíci diváky. Předtím navštěvuje se svou manželkou Heather ruského prezidenta Vladimira Putina, kterému zahrál Let it be.

25. května 2003
Kalifornská filmová společnost Amstell Entertainment představuje dokumentární film o Beatles. Režisérem je Victor Spinetti a kromě jiných se v něm objeví i Alan Williams.

27. května 2003
Paul McCartney vystupuje v RDS Stadium v Dublinu (Irsko).

28. května 2003
McCartneyovi oznamují přírůstek do rodiny. První dítě Heather a čtvrté Paulovo se má narodit ještě letos.

29. května 2003
Paul McCartney vystupuje v Sheffield Arena v Sheffieldu. V Museum of Liverpool life v Liverpoolu je otevřena výstava fotografií Mike McCartney's Liverpool life. Výstava potrvá do 28. září.

30. května 2003
V Saitama City je otevřena výstava rukopisů Lennonových písní z roku 1968 pod názvem Lyric notebook.

31. května 2003
Paul McCartney vystupuje pro 150 lidí v klubu Cavern v Liverpoolu. Hraje tři písně.

1. června 2003
Paul McCartney vystupuje v Kings Dock v Liverpoolu pro 30 tisíc diváků. Je to poslední koncert jeho evropského turné Back in the world.

2. června 2003
Paul McCartney končí svůj spor s Yoko Ono o pořadí autorství písní Beatles. Vrací se k ustálenému tvaru Lennon-McCartney.

4. června 2003
Liverpool získává titul Evropského města kultury 2008. Policie vyloučila zavinění Phila Spectora na smrti herečky Lany Clarksonové, která byla nalezena mrtvá v jeho domě. Potvrdila Spectorovo tvrzení, že šlo opravdu o sebevraždu.

5. června 2003
Ve věku 63 let umírá Sorrells Pickard, který mimo jiné napsal čtyři písně a hrál na albu Ringo Starra Beaucoups of blues.

11. června 2003
Hráč New York Yankees Bernie Williams se ocitá pod křídly McCartneyho firmy MPL Communications. Evidován je jako jazzový umělec a vydá svůj debut The journey within.

16. června 2003
Organizátor hudebního festivalu v Glastonbury Michael Eavis odmítl nabídku Paula McCartneyho na jeho vystoupení. V budově univerzity Northwestern v chicagském Evanstonu se koná výstava memorabilií Beatles. K vidění jsou rukopisy textů psané Johnem Lennonem a Paulem McCartneyem, nepoužitý lístek na americké vystoupení v roce 1964, původní obaly amerických a britských alb, časopisy, fotografie, soukromá korespondence mezi Johnem Lennonem a Yoko Ono a další pamětihodnosti zapůjčené z British Library. Expozice je doplněna hudbou a videoukázkami z kariéry Beatles. Výstava nese název The Beatles: A musical history tour. V londýnské Proud Central gallery je otevřena výstava fotografií z let 1900-2000. Kromě dalších je tu vystaven i snímek pořízený 26. října 1965 při udílení ceny MBE členům Beatles.

17. června 2003
Edward Batzig Jr. (16), Justina Morleyová (15), Dominic Coia (18) a jeho bratr Nicholas (16) jsou obžalováni ze zabití Jasona Sweeneyho v dělnické čtvrti Fishtown ve Philadelphii dne 30. května. Justina ho odlákala do ústraní, kde byl Jason zbit a oloupen o 500 dolarů, které dostal za práci na stavbě, kde pomáhal svému otci. Ukradené peníze potom použili na nákup drog. Podle výpovědi Dominicka Coie poslouchali před vraždou všichni čtyři 42x píseň Beatles Helter skelter. Žaloba zvažuje udělení trestu smrti pro všechny tři chlapce. Justina Morleyová je pro odsouzení k trestu smrti podle zákona ještě mladá.

19. června 2003
Yoko Ono navštěvuje poprvé Koreu k příležitosti své výstavy Yes Yoko Ono v Soulu.

20. června 2003
V galerii Rodin Gallery v Soulu je zahájena výstava Yes Yoko Ono, která pokračuje do 14. září.

22. června 2003
Yoko Ono odlétá z Korei, kde zahájila svou výstavu Yes Yoko Ono. Paul McCartney je na šestém místě žebříčku stovky největších celebrit, který sestavila společnost Forbes. První je herečka Jennifer Aniston.

24. června 2003
V internetové aukci E-bay je vydražen obraz od Paula McCartneyho s motivem orchideje na záchodovém prkénku. Poskytla ho charitativní organizace Dorset Wildlife Trust, která tak získala 15 tisíc euro. Obraz koupil fanoušek Beatles z Colorada.

25. června 2003
V Ella Sharp Museum v americkém Jacksonu je zahájena výstava 51 fotografií Linda McCartney's sixties: Portrait of an era. Výstava skončí 14. září.

1. července 2003
Píseň Johna Lennona Imagine se stala inspirací pro novou výstavu v botanické zahradě v Birminghamu. Do 14. července se tu koná výstava 55 kreseb Johna Lennona, nazvaná Peace and love.

6. července 2003
Anonymní muž oznamuje, že vlastní dosud nezveřejněné nahrávky vánočního alba Beatles z roku 1965, a prodává je na CD za 20 dolarů. Vychází sborník The Penguin Price guide for record & CD collectors, který obsahuje seznam sběratelsky nejcennějších alb. Na prvním místě je CD Beatles At the beeb, kterého vyšlo v roce 1980 140 reklamních kopií, cena 3000 liber.

7. července 2003
Paul McCartney popírá, že by píseň Yesterday byla inspirována písní Answer me my love, kterou v roce 1953 zpíval Nat King Cole.

8. července 2003
Stella McCartney získává čestný titul univerzity Dundee v Islingtonu za její novátorství a inspirativní práci.

14. července 2003
Sestra Stuarta Sutcliffa Pauline ve své knize Stíny Beatles tvrdí, že její bratr zemřel vinou Johna Lennona, který ho údajně při jedné hádce kopl do hlavy.

20. července 2003
Více než 4000 rockových fanoušků z Liverpoolu hlasovalo v anketě rádia Virgin o nejlepší nahrávku, která kdy vzešla z Liverpoolu. Vyhrávají Beatles a jejich singl Strawberry fields forever/Penny Lane.

21. července 2003
Manželka britského ministerského předsedy Cherie Blairová zpívá čínským studentům v Beijingu píseň Beatles When I'm sixty-four.

23. července 2003
Paul McCartney protestuje otevřeným dopisem prezidentovi KFC proti porušování práv zvířat.

24. července 2003
V Kentucky Museum v Louisville je zahájena čtyřdenní výstava kreseb In my life: The artwork of John Lennon. Sestra Stuarta Sutcliffa Pauline odmítá své tvrzení z 14. července, že jejího bratra zabil John Lennon. Ringo Starr vystupuje v Casino Rama v Rama (USA).

25. července 2003
V londýnské aukční síni Christie's se koná dražba memorabilií Beatles. Mezi předměty je ručně psaný text písně Johna Lennona If you've got trouble (cena 38240 dolarů), baskytara Hoffner podepsaná Johnem, Paulem a Georgem v roce 1964, Lennonovy kapesní hodinky z bílého zlata, dopis americkému kritikovi, který napsal špatnou recenzi na výstavu Yoko Ono (38240 dolarů), raritní film zachycující jeden den Johna Lennona v New Yorku (53775 dolarů). Ringo Starr vystupuje v Casino Rama v Rama (USA).

26. července 2003
V liverpoolském muzeu Beatles Story je otevřena nová expozice The solo years-Paul McCartney. Ringo Starr vystupuje v Darien Center v New Yorku (USA).

27. července 2003
Ringo Starr vystupuje ve Fleet Boston Pavilion v Bostonu (USA).

28. července 2003
Astrid Kirchherrová představuje svou novou knihu When we was fab, která obsahuje její nejoblíbenější černobílé fotografie ranné éry Beatles.

29. července 2003
V londýnské aukční síni se koná dražba předmětů Stuarta Sutcliffa. Je zde i jeho rodný list, ukázky ze školních prací, vysokoškolské vysvědčení, zarámované grafické obrazy a milostné dopisy Astrid Kirchherrové. Ringo Starr vystupuje v Radio City Music Hall v New Yorku (USA).

30. července 2003
Ringo Starr vystupuje v State Theatre v Eastonu (USA).

31. července 2003
Ringo Starr vystupuje v Mohegan Sun Casino v Uncasville (USA). S doprovodnou skupinou (Sheila E., Mark Rivera, John Waite, Paul Carrack, Colin Hay) hraje písně: It don't come easy, Honey don't, Memphis in your mind, How long, Down under, Isn't it time, A love bizarre, Boys, Overkill, Act naturally, You're 16, Yellow submarine, Here comes the sun, Never without you, Don't pass me by, No no song, Tempted, When I see you smile, The glamorous life, I wanna be your man, The living years, Missing you, Who can it be now, Photograph, Don't go where the road don't go, With a little help from my friends.

2. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Trump Tah Mahal v Atlantic City (USA).

3. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v P.N.C. Bank Arts Center v Holmdelu (USA).

4. srpna 2003
Taneční melodie s motivem When I'm 64, který zazpívala Cherie Blairová, manželka britského premiéra, při návštěvě Číny, je hitem.

5. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje ve Westbury Music Fair ve Westbury (USA).

6. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje ve Westbury Music Fair ve Westbury (USA).

8. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje ve Van Andel Arena v Grand Rapids (USA).

10. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Soo Pass Ranch v Detroit Lakes (USA).

12. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Rosemont Theatre v Rosemontu (USA).

13. srpna 2003
John Lennon se objevuje na osmém místě žebříčku nejpopulárnějších Britů podle BBC. První je Isaac Newton. Ringo Starr vystupuje v Chastain Park Amphitheatre v Atlantě (USA).

16. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Alico Arena ve Fort Myers (USA).

18. srpna 2003
Vychází píseň Cilly Black Step inside love z roku 1968, ale v undergroundovém tanečním mixu DJ Tommyho Sandhu. Autorem písně je Paul McCartney.

21. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Horseshoe Casino v Robersonville (USA).

22. srpna 2003
Vychází CD Johna Lennona Imagine v sérii Ultradisc II Gold ve zvukovém formátu DSD (Mobile Fidelity Sound Lab). Ringo Starr vystupuje v Riverfest Amphitheatre v Little Rock (USA).

23. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Next stage at Grand Prairie v Grand Prairie (USA).

25. srpna 2003
Na liverpoolský Mathew Street Festival se sjelo půl miliónu fanoušků Beatles z celého světa. Ringo Starr vystupuje v Sandia Casino Amphitheatre v Albuquerque (USA).

26. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Amarillo Civic Center v Amarillo (USA).

29. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Harrah's Tahoe v Lake Tahoe (USA).

30. srpna 2003
Stella McCartneyová si na ostrově Isle of Bute bere Alasdhaira Willise. Paul McCartney platí za svatbu 2,8 miliónu eur. Ringo Starr vystupuje v Hard Rock Hotelu v Las Vegas (USA).

31. srpna 2003
Ringo Starr vystupuje v Marymoor Park v Redmondu (USA).

1. září 2003
V liverpoolské Royal Hospital je s vážným poraněním hlavy hospitalizován Allan Williams poté, co upadl na schodech Cavern pubu.

2. září 2003
Ringo Starr vystupuje v Britt Pavilion v Jacksonville (USA).

3. září 2003
George Harrison se umisťuje na 21. místě žebříčku stovky největších kytaristů všech dob, který sestavil časopis Rolling Stone. První místo obsadil Jimi Hendrix.

4. září 2003
Ringo Starr vystupuje ve Villa Montello Center for the Arts v Saratoze (USA).

5. září 2003
Ringo Starr vystupuje v Dodge Theatre v Phoenixu (USA).

6. září 2003
Ringo Starr vystupuje v Universal Amphitheatre v Universal City (USA).

7. září 2003
Ringo Starr vystupuje v Humphrey's v San Diegu (USA).

12. září 2003
Apple Corps žaluje počítačovou společnost Apple Computer, která porušila vzájemnou dohodu tím, že začala obchodovat s hudbou ve své online prodejně iTunes.

13. září 2003
Na aukci v Hollywoodu je vydražena kytara Fender George Harrisona z roku 1969 za 434750 dolarů.

15. září 2003
David Bowie vydává na svém albu Reality coververzi písně George Harrisona Try some buy some.

20. září 2003
Televize BBC vysílá dosud nezveřejněné záběry Johna Lennona a Yoko Ono z Tittenhurst Parku z roku 1969, ve kterých hovoří o umění a hrají šachy. Třicetiminutový film byl natočen pro projekt Rape rakouského režiséra Hanse Preinera a zachycuje také společné vystoupení Johna Lennona a Erica Claptona.

23. září 2003
Nakladatelství Zagat Survey zveřejňuje žebříček tisícovky nejpopulárnějších alb všech dob. První je Bruce Springsteen a album Born to run, druzí Beatles s Abbey Road, třetí je Sgt. Pepper's lonely hearts club band. V první desítce je ještě bílé dvojalbum The Beatles a Revolver. V hotelu Beverly Hilton se koná galavečer pro známé osobnosti, který pro organizaci bojující za zrušení nášlapných min pořádají Paul a Heather McCartneyovi. Mezi hosty je James Taylor, Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová, Barbara Streisandová, Eric Clapton a David Hasselhoff.

24. září 2003
Paul McCartney, Ringo Starr a jejich manželky, Heather Millsová a Barbara Bachová navštěvují v kalifornském Burbanku promítání dokumentárního snímku Concert for George. V londýnské aukční síni Sotheby's je vydražen plakát na koncert Beatles Number one Star show z roku 1962 (11750 liber), program turné po USA s podpisy (13520 liber), plastika Johna Lennona Open and shut (28200 liber), návrh poštovních známek od Johna Lennona z roku 1971 (1260 liber), podepsané album Beatles Revolver (21600 liber), Lennonův stůl (2400 liber), cedule ulice, ve které se narodil George Harrison (780 liber).

29. září 2003
Společnost Universal vydává DVD The Beatles with Tony Sheridan, které zachycuje začátky skupiny v Hamburku. Obsahuje písně, rozhovory a raritní fotografie.

3. října 2003
V průhonickém parku u Prahy sází členové fan klubu Beatles čtyři duby. Každý stromek je pojmenován po jednom ze členů skupiny.

7. října 2003
Vychází DVD se záznamem koncertu Beatles se stadiónu Washington D.C. z 11. února 1964. Obsahuje písně Roll over Beethoven, From me to you, I saw her standing there, I wanna be your man, Please please me, Till there was you, She loves you, I want to hold your hand.

8. října 2003
Paul McCartney a Ringo Starr uvádějí v Londýně spolu s rodinou George Harrisona do distribuce film Concert for George.

9. října 2003
V Liverpoolu končí výstava fotografií Beatles od Roberta Whitakera z let 1964-1966.

12. října 2003
Paul a Heather McCartneyovi navštěvují módní přehlídku Stelly McCartneyové.

26. října 2003
Časopis Forbes sestavil žebříček nejbohatších nežijících celebrit podle jejich příjmů za poslední rok. Na 1. místě stanul Elvis Presley. John Lennon je čtvrtý (511 mil. Kč), George Harrison pátý (418 mil. Kč).

27. října 2003
Vychází DVD Lennon legend (EMI). Obsahuje dvacet videoklipů k největším hitům Johna Lennona: Imagine, Instant karma!, Mother, Jealous guy, Power to the people, Cold turkey, Love, Mind games, Whatever gets you thru the night, #9 dream, Stand by me, (Just like) Starting over, Woman, Beautiful boy (Darling boy), Watching the wheels, Nobody told me, Borrowed time, Working class hero, Happy Xmas (War is over), Give peace a chance.

28. října 2003
Vychází DVD se záznamem vystoupení Beatles v pořadu Ed Sullivan show z let 1964-1965. V londýnské klinice St. John and St. Elizabeth se narodila císařským řezem Beatrice Milly McCartneyová. Váha 3,15 kg.

1. listopadu 2003
V Conservation Centre v Liverpoolu je zahájena výstava fotografií Paula Saltzmana, který zachytil Beatles při jejich návštěvě Indie. Výstava končí 9. prosince.

9. listopadu 2003
V American Ballet Theatre v New Yorku se koná premiéra tanečního představení Within you without you, které je jevištní poctou George Harrisonovi.

10. listopadu 2003
Podle ankety časopisu Rolling Stone je nejlepším rockovým filmem všech dob film This is spinal tap. Na druhém místě je A hard day's night s Beatles.

11. listopadu 2003
Vychází komplet Ringo Starra Ringo Rama. První CD obsahuje album vydané v březnu doplněné o tři skladby (Blink, I'm home, Okay Ray), druhé CD obsahuje pořad Ringo Rama Radio hour, třetí je DVD s videoklipem Never without you a třiceminutovým dokumentem z natáčení.

14. listopadu 2003
Yoko Ono zahajuje svou výstavu v liverpoolských Albert Docks.

17. listopadu 2003
Vychází album Beatles Let it be... Naked (EMI), které obsahuje původní nahrávky bez úprav Phila Spectora: Get back, Dig a pony, For you blue, The long and winding road, Two of us, I've got a feeling, One after 909, Don't let me down, I me mine, Across the universe, Let it be. Jako bonus je přidáno CD s koláží Fly on the wall. Ringo Starr hostuje na albu Joolse Hollanda Small world big band 3 svou písní Boys.

18. listopadu 2003
Vychází CD a DVD Concert for George (Warner) se záznamem vzpomínkového koncertu z 29. listopadu 2002 v londýnské Royal Albert Hall. Skladby: Sarve shaam, Your eyes (sitar solo), The inner light, Arpan, I want to tell you, If I needed someone, Old brown shoe, Give me love (Give me peace on Earth), Beware of darkness, Here comes the sun, That's the way it goes, Taxman, I need you, Handle with care, Isn't it a pity, Photograph, Honey don't, For you blue, Something, All things must pass, While my guitar gently weeps, My sweet Lord, Wah-wah, I'll see you in my dreams. Účinkují např. Jeff Lynne, Eric Clapton, Dhani Harrison, Ringo Starr, Tom Petty, Billy Preston, Klaus Voormann, Michael Kamen a Paul McCartney. Paul McCartney se účastní slavnostní večeře s Georgem Bushem na americkém velvyslanectví v Londýně. Na aukci v Londýně je vydražen program liverpoolské premiéry filmu Beatles A hard day's night (10340 liber), podepsaný singl Love me do (4585 liber) a podepsané album Beatles for sale (7520 liber).

19. listopadu 2003
Podle ankety časopisu Rolling Stone je nejlepším albem všech dob deska Beatles Sgt. Pepper's lonely hearts club band. Revolver skončil třetí, Rubber soul pátá, White album desáté.

22. listopadu 2003
Podle ankety britského hudebního magazínu DotMusic je nejlepší písní všech dob One od U2. A day in the life s Beatles je až čtvrtá.

23. listopadu 2003
Yoko Ono představuje kolekci šperků s názvem John Lennon. Jedná se o zlaté a stříbrné šperky s Lennonovými kresbami a citáty (prsteny s nápisy Real love a Imagine, stříbrný pečetní prsten s portrétem Johna Lennona atd.). Cena se pohybuje od 50 do 400 dolarů. Na aukci v londýnském Hard Rock Café je vydražena první kytara George Harrisona Egmond (276 tisíc liber).

4. prosince 2003
Na aukci v Ragley Hall u Stratfordu nad Avonou se draží série černobílých fotografií Beatles, které pořídil Dezo Hoffman na pláži ve Weston-super-Mare.

5. prosince 2003
Na aukci v Ragley Hall u Stratfordu nad Avonou se draží Harrisonova kytara Fender Stratocaster a Lennonova manžestrová saka.

6. prosince 2003
V liverpoolském klubu Jacaranda se koná charitativní vánoční Beatles party. Mezi hosty je Sam Leach, Ray O'Brien, Chris O'Neil a další. Yoko Ono v televizním pořadu ABS-CBN A call for a better world telefonicky daruje na charitu 10 tisíc dolarů. Paul McCartney se účastní svatby Elvise Costella s Diana Krall.

7. prosince 2003
George Harrison získává tři nominace na cenu Grammy v kategorii pop: nejlepší vokální album Brainwashed, nejlepší mužský pěvecký výkon v písni Any road, nejlepší instrumentální výkon v písni Marwa blues.

10. prosince 2003
V pražském Muzeu Kampa je otevřena výstava Yoko Ono s názvem Women's room.