Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2020

19. ledna 1994
Paul McCartney uvádí Johna Lennona do rock'n'rollové dvorany slávy (jako sólového zpěváka, předtím byl uveden jako člen Beatles). Jako sólista a zároveň jako člen skupiny byl předtím podobně uveden pouze Clyde McPhatter z Drifters. Během tiskové konference Paul a Yoko Ono oznamují, že zbývající Beatles nahrají píseň za použití Lennonova demosnímku pro projekt Anthology.

28. ledna 1994
V USA vychází znovu singly Beatles určené pro jukeboxy: Hey Jude/Revolution (bílá deska), Birthday/Taxman (zelená deska), A hard day's night/Things we said today (bílá deska), Something/Come together (modrá deska), Sgt. Pepper's lonely hearts club band/A day in the life (průhledná deska) (Capitol/CEMA).

21. února 1994
V USA vychází znovu singly Beatles určené pro jukeboxy: Can't buy me love/You can't do that (zelená deska), Yellow submarine/Eleanor Rigby (žlutá deska), She loves you/I'll get you (červená deska), All you need is love/Baby you're a rich man (růžová deska) (Capitol/CEMA).

22. února 1994
V USA vychází CD The Fireman (Paul McCartney a Youth) Strawberries oceans ship forest (Capitol). Obsah je totožný s britským vydáním. V Británii vychází znovu digitálně zpracované 2LP The Beatles 1962-1966 a 2LP The Beatles 1967-1970.

4. března 1994
V USA vychází znovu singl Beatles I want to hold your hand/I saw her standing there (Capitol) k třicátému výročí vydání singlu.

22. března 1994
V USA vychází znovu singly Beatles určené pro jukeboxy: I want to hold your hand/This boy (průhledná deska), Help!/I'm down (bílá deska), Let it be/You know my name (Look up the number) (žlutá deska), Strawberry fields forever/Penny Lane (červená deska), Twist and shout/There's a place (růžová deska), Here comes the sun/Octopus's garden (oranžová deska) (Capitol/CEMA).

10. července 1994
George Harrison se účastní britské Grand Prix v Silverstone.

30. listopadu 1994
V USA a Británii vychází 2CD Beatles Live at the BBC (Capitol/Apple/EMI, Parlophone/Apple). Obsah: Beatle greetings, From us to you, Riding on a bus, I got a woman, Too much monkey business, Keep your hands off my baby, I'll be on my way, Young blood, A shot of rhythm and blues, Sure to fall (In love with you), Some other guy, Thank you girl, Sha la la la!, Baby it's you, That's all right (Mama), Carol, Soldier of love, A little rhyme, Clarabella, I'm gonna sit right down and cry (over you), Crying waiting hoping, Dear wack!, You really got a hold on me, To know her is to love her, A taste of honey, Long tall Sally, I saw her standing there, The honeymoon song, Johnny B. Goode, Memphis Tennessee, Lucille, Can't buy me love, From fluff to you, Till there was you, Crinsk dee night, A hard day's night, Have a banana!, I wanna be your man, Just a rumour, Roll over Beethoven, All my loving, Things we said today, She's a woman, Sweet little sixteen, 1822!, Lonesome tears in my eyes, Nothin' shakin', The hippy hippy shake, Glad all over, I just don't understand, So how come (No one loves me), I feel fine, I'm a loser, Everybody's trying to be my baby, Rock and roll music, Ticket to ride, Dizzy miss Lizzy, Kansas City/Hey hey hey hey, Set fire to that lot!, Matchbox, I forgot to remember to forget, Love these goon shows!, I got to find my baby, Ooh! My soul, Ooh! My arms, Don't ever change, Slow down, Honey don't, Love me do. Nejvyšší umístění v britské hitparádě: 1, v americké: 3.