Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2020

2. února 1993
V Británii vychází CD, LP a kazeta Paula McCartneyho Off the ground (Parlophone). Skladby: Off the ground, Looking for changes, Hope of deliverance, Mistress and main, I owe it all to you, Biker like an icon, Peace in the neighbourhood, Golden earth girl, The lovers that never were, Get out of my way, Winedark open sea, C'mon people.

9. února 1993
V USA vychází CD Paula McCartneyho Off the ground (Capitol). Obsah je totožný s britským vydáním.

březen 1993
George Martin komentuje archiv nevydaných nahrávek Beatles v Abbey Road: "Poslechl jsem si všechny nahrávky. Jedna nebo dvě verze jsou zajímavé, ale zbytek nestojí za nic. Neuvažuje se o jeho vydání." Za osm měsíců budou oznámeny podrobnosti o plánovaném projektu The Beatles anthology.

23. března 1993
V USA vychůází CD Ringo Starra Goodnight Vienna (Capitol/Apple/Parlophone). Bonus: Back off Boogaloo, Blindman, Six o'clock (long version).

7. června 1993
V Británii vychází remasterovaná CD Paula McCartneyho a Wings: McCartney, Band on the run, Venus and Mars, Wild llife, London town, Ram, Red rose speedway.

9. srpna 1993
V Británii vychází remasterovaná CD Paula McCartneyho: Wings at the speed of sound, McCartney II, Tug of war, Wings greatest, Flowers in the dirt, Give my regards to Broad Street, Back to the egg, Press to play, Pipes of peace.

24. srpna 1993
V USA vychází CD a kazeta Bob Dylan - 30th anniversary concert celebration (Columbia). Obsahuje ukázky z koncertu z října 1992 včetně vystoupení George Harrisona v písni Absolutely sweet Marie. Na CD není jeho provedení písně If not for you. Harrison také zpívá v Knockin' on heaven's door a My back pages. V Británii vychází album na 3LP a část nákladu je dovezena do USA.

14. září 1993
V USa a Británii vychází CD a kazeta Ringo Starr & His All-Starr Band: Live in Monreux (Rykodisc). Skladby: I'm the greatest, Don't go where the road don't go, Yellow submarine, Weight of the world, Boys, With a little help from my friends. Další písně zpívají ostatní členové skupiny: Desperado, I can't tell you why, Girls talk, Bang on the drum, Walking nerve, Black Maria, In the city, American woman.

20. září 1993
V Británii vychází 2CD The Beatles 1962-1966 a 2CD The Beatles 1967-1970 (Parlophone).

5. října 1993
V USA vychází 2CD The Beatles 1962-1966 a 2CD The Beatles 1967-1970 (Capitol). Album je vydáno v Británii a do USA dovezeno k distribuci (20 tisíc kopií).

9. listopadu 1993
V USA vychází znovu singl Johna Lennona a Yoko Ono Happy xmas (War is over)/Listen the snow is falling (Capitol/CEMA) na zelené desce.

15. listopadu 1993
V Británii vychází CD, 2LP a kazeta Strawberries oceans ships forest (Parlophone). Pod jménem The Fireman album nahrál Paul McCartney a Youth. Skladby: Transpiritual stomp, Tnas lunar rising, Transcrystaline, Pure trance, Arizona light, Celtic stomp, Strawberries oceans ships forest, 444, Sunrise mix.

16. listopadu 1993
V USA a Británii vychází CD Paula McCartneyho Paul is live (Capitol, Parlophone). Obsahuje záznam turné z roku 1993 po Austrálii a USA. Skladby: Hotel in Benidorm, A fine day, Drive my car, Let me roll it, Looking for changes, Peace in the neighbourhood, All my loving, Robbie's bit (Thanks Chet), Good rockin' tonight, We can work it out, Hope of deliverance, Michelle, Biker like an icon, Here there and everywhere, My love, Magical mystery tour, C'mon people, Lady Madonna, Paperback writer, Penny Lane, Live and let die, Kansas City, I wanna be your man. V Británii vychází také 2LP.

17. listopadu 1993
V USA vychází VHS Ringo Starra Live from Montreux z jeho koncertu ve Švácarsku 13. července 1992.