Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2020

3. února 1992
V USA a Británii vychází CD George Harrisona Living in the material world, Dark horse, Extra texture (Read all about it) (EMI). Ringo Starr se účastní předávání cen Grammy jako jeden z předávajících.

9. dubna 1992
Paul McCartney a George Martin poskytují britské ITV a americké Disney Channel rozhovor pro televizní dokument The making of Sgt. Pepper. Disney Channel některé úryvky o vlivu drog na vznik alba cenzoroval.

12. dubna 1992
George Harrison poskytuje ve svém domě interview pro televizní dokument The making of Sgt. Pepper.

19. dubna 1992
Ringo Starr poskytuje v Aspenu rozhovor pro televizní dokument The making of Sgt. Pepper.

22. května 1992
V USA vychází CD a kazeta Ringo Starra Time takes time (Private Music). Skladby: Weight of the world, Don't know a thing about love, Don't go where the road don't go, Golden blunders, All in the name of love, After all these years, I don't believe you, Runaways, In a heartbeat, What goes around.

15. června 1992
V Británii vychází komplet CD Beatles EP set.

29. června 1992
V Británii vychází CD, LP a kazeta Ringo Starra Time takes time (Private Music). Obsah je totožný s americkým vydáním.

30. června 1992
V USA vychází komplet CD Beatles EP set (Capitol/Parlophone/Apple). Obsahuje všechny EP Beatles vydané v Británii a speciální bonusové CD se stereo verzemi písní The inner light, Baby you're a rich man, She's a woman, This boy.

13. července 1992
V Británii vychází 2CD, 2LP a dvě kazety George Harrisona Live in Japan (Warner Brothers). Nahrána během Harrisonova turné s Ericem Claptonem po Japonsku v prosinci 1991. Skladby: I want to tell you, Old brown shoe, Taxman, Give me love (Give me peace on earth), If I needed someone, Something, What is life, Dark horse, Piggies, Got my mind set on you, Cloud 9, Here comes the sun, My sweet Lord, All those years ago, Cheer down, Devil's radio, Isn't it a pity, While my guitar gently weeps, Roll over Beethoven. Ringo Starr a His All-Starr Band vystupují na jazzovém festivalu v Montreux ve Švýcarsku. Vystooupení je nahráváno pro album Ringo Starr and His All-Starr Band: Live from Montreux.

14. července 1992
V USA vychází 2CD, 2LP a dvě kazety George Harrisona Live in Japan (Warner Brothers). Nahrána během Harrisonova turné s Ericem Claptonem po Japonsku v prosinci 1991. Obsah je totožný s britským vydáním.

18. srpna 1992
V USA vychází CD Ringo Starra Ringo's rotogravure a Ringo the 4th (Atlantic).

10. září 1992
Ringo Starr vystupuje v americké televizi MTV.

27. září 1992
V USA odvysílá stanice Disney Channel dokument The making of Sgt. Pepper.

říjen 1992
V USA vychází 2CD Eltona Johna Rare masters. Obsahuje také nahrávku z koncertu s Johnem Lennonem z Madison Square Garden v listopadu 1974 I saw her standing there.

5. října 1992
V Británii vychází znovu singl Beatles Love me do/P.S. I love you (Parlophone). Vychází také jako CD singl s poznámkami Marka Lewisohna k třicátému výročí vydání singlu.

16. října 1992
George Harrison vystupuje na koncertě v Madison Square Garden v New Yorku pořádaném na oslavu třiceti let působení Boba Dylana. Harrison zpívá Dylanovy písně If not for you a Absolutely sweet Marie. Účastní se také finále koncertu při zpěvu Knockin' on heaven's door a My back pages. Koncert je vysílán v přímém přenosu americkou kabelovou televizí. Záznam koncertu, kromě písně If not for you, vyjde 24. srpna 1993 na stejnojmenném albu.

20. října 1992
V USA vychází CD singl Beatles Love me do/P.S. I love you (Capitol/Parlophone) k třicátému výročí vydání singlu.

27. října 1992
V USa vychází 2CD Franka Zappy (Barking Pumpkin). Obsahuje remixovaný záznam ze společného vystoupení s Johnem Lennonem a Yoko Ono ve Fillmore East 6. června 1971 (původně vyšlo na Lennonově albu Some time in New York City).

2. listopadu 1992
V Británii vychází komplet pětipalcových CD singlů The Beatles singles collection (Parlophone). Obsahuje 22 singlů Beatles vydaných v Británii. Každý singl je zvlášť zabalen.

17. listopadu 1992
V USA vychází komplet pětipalcových CD singlů The Beatles singles collection (Capitol/Parlophone). Obsahuje všech 22 singlů Beatles vydaných v Británii.

30. listopadu 1992
V Británii vychází CD Ringo Starra Goodnight Vienna (Parlophone). Bonus: Back off Boogaloo, Blindman, Six o'clock (long version).

prosinec 1992
V USA vychází znovu singl Johna Lennona Imagine/It's so hard (Capitol/CEMA). Původně bylo vydáno pouze 2500 kusů v limitované edici podle pokynů Yoko Ono, ale nakonec bylo vylisováno 5000 kusů.