Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2021

Sir PAUL McCARTNEY: Jsem velmi, velmi zarmoucený. George byl dlouho nemocný, ale bojoval s chorobou jako muž a uchoval si do poslední chvíle svůj jedinečný smysl pro humor. Byl pro mě mladším bratrem. YOKO ONO: Myslím teď zejména na Olivii a Dhaniho, protože ti tři si byli nesmírně blízcí. Nepoznala jsem rodinu, v níž by bylo více lásky. Jeho život měl v sobě něco magického a já se cítím poctěna tím, že jsem se s ním mohla poznat.
TONY BLAIR: Hudba a osobnosti Beatles vytvořily rámec života naší generace. Dnes bude zarmouceno velmi mnoho lidí. Nyní je příležitost zdůraznit, že George nebyl pouze geniální umělec, ale udělal velmi mnoho pro charitu a bude chybět statisícům lidí na celém světě.
ALAN WILLIAMS, první manažer The Beatles: Je to katastrofa, odešli už tři. První byl Stuart Sutcliffe, který zemřel tragicky, po něm John Lennon, také tragicky, a nyní nám nemoc odňala George Harrisona. Byl nesmírně nadaný a vím, že je šťasten, ať se teď nachází kdekoli. V těchto chvílích na něj myslí celé Merseyside...
BOB GELDOF: Byl Beatlem tak trochu na zapřenou. Stále o sobě tvrdil, že se nemůže srovnávat s genialitou Johna (Lennona) a Paula (McCartneyho), ale pravý opak je pravdou.
GEORGE MARTIN, producent: Odešel příliš mladý. Dělávali si z něj legraci, když usmiřoval Johna a Paula, i když měl sám mimořádný talent... Věřím, že se povznesl do vyššího stadia bytí. Bůh mu žehnej.
MICHAEL PALIN, bývalý člen skupiny Monty Python: Smrti se George vůbec nebál, a když jsem ho naposledy viděl v srpnu, byl samý vtípek. Velký díl sarkasmů sklízeli daňoví úředníci. Když jsme byli spolu, nepřestával mluvit celé hodiny...
ALAN CLAYSON, oficiální životopisec: Jako žádný jiný umělec dokázal proniknout indickou kulturu a absorbovat ji...
GERRY SCOTT, starosta Liverpoolu: Navždy zapsal naše město na mapu světa. Beatles byli nejtalentovanější lidé, kteří kdy z Liverpoolu vyšli.